فرش کلاریس چیست ؟
664 1398/02/23

فرش کلاریس چیست ؟

امروزه خرید انواع فرش کلاریس با توجه به مزایایی که دارا می باشد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است و این صنعت روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است . انواع این محصولات را می توان به عنوان تابلو فرش ، فرش فانتزی ، فرش کودک و غیره دسته بندی کرد .
فرش کلاریس به محصولاتی گفته می شود که برای تولید آن ها از دستگاه های فرش بافی و چاپ استفاده شده است . به این صورت که زمینه ی اصلی محصول در دستگاه های نساجی بافته می شود و در آن از هیچ رنگی استفاده نمی شود .
در مرحله ی بعد باید طرح و نقشه ی مورد نظر روی زمینه خام یا سفید رنگ چاپ شود . برای این کار از دستگاه های چاپ دیجیتال و جوهرافشان استفاده می شود .
در واقع رنگ ها به زمینه نفوذ می کنند از همین جهت به چاپ کلاریس ، چاپ نفوذی هم گفته می شود . برای تولید فرش کلاریس محدودیتی در تعداد رنگ ها وجود ندارد .
در نتیجه شما با مشاهده ی این محصولات متوجه می شوید که در آن ها از تعداد رنگ های زیادی استفاده شده است و دارای طرح و نقشه ای واضح و زیبا هستند .
با توجه به این که نقشه در سطح فرش کلاریس قرار می گیرد پشت محصول سفید می ماند . در نتیجه برای طبیعی تر به نظر رسیدن محصولات کلاریس ، طرح چاپ شده روی فرش در پشت آن نیز چاپ می شود .
در ادامه به صورت مختصر به معرفی انواع محصولات کلاریس می پردازیم .


تابلو فرش ماشینی کلاریس


یکی از رایج ترین انواع محصولات کلاریس تابلو فرش است که به دلیل مزایایی که دارد بسیار مورد توجه تولیدکننگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است .
در این محصولات امکان استفاده از طرح و نقشه های بسیار مختلفی وجود دارد و با استفاده از صنعت چاپ این شرایط ایجاد شده است که طرح ها به بهترین شکل تولید شوند .
تابلو فرش کلاریس را می توان گونه ای از انواع فرش ماشینی معرفی کرد که بیشترین کاربرد را در چاپ کلاریس دارد .
با توجه به این که تعداد رنگ های نا محدودی در تابلو فرش ماشینی کلاریس استفاده می شود از نظر ظاهری نسبت به نوع بافت بسیار زیباتر است .
به همین دلیل توجه به خرید و فروش این محصولات افزایش یافته است و تعداد زیادی از تولیدکنندگان سعی دارند محصولات خود را به صورت کلاریس تهیه کنند .
بنابراین اگر قصد خرید تابلو فرش ماشینی را دارید می توانید نوع کلاریس را تهیه کنید . زیرا تنوع در طرح و رنگ این محصول بسیار زیاد است و شما می توانید منزل خود را با محصولی به زیبایی تابلو های دستباف زینت دهید .
هم چنین امکان تولید تابلو فرش کلاریس با طرح های سفارشی نیز وجود دارد . در واقع شما طرح مورد نظر خود را در اختیار تولید کننده قرار می دهید و محصول با ابعاد مشخص در اختیار شما قرار می گیرد .


فرش کلاریس فانتزی


اگر بخواهیم به صورت کلی انواع فرش ماشینی را بررسی کنیم می توان آن ها در دو دسته کلاسیک و مدرن قرار داد . نوع مدرن با عنوان فانتزی نیز شناخته می شود که در فرش کلاریس کاربرد زیادی دارد .
عنوان فانتزی معمولا به دلیل طرح استفاده شده در محصولات به آن ها اطلاق می شود که با نوع سنتی یا کلاسیک دارای تفاوت های زیادی است .
در فرش فانتزی برای طرح و نقشه محدودیتی وجود ندارد و به همین دلیل در آن ها شاهد تنوع بیشتر و تعداد رنگ های مختلف هستیم .
با توجه به ویژگی های بیان شده در محصولات فانتزی ، فرش کلاریس به بهترین شکل تولید می شود . تعداد رنگ های نا محدود و شادی که در این محصولات استفاده می شود توجه هر بیننده ای را جلب می کند .
بنابراین اگر قصد خرید فرشی متفاوت دارید که دکوراسیون مورد نظرتان را به بهترین شکل زینت دهد می توانید از میان انواع فرش کلاریس فانتزی انتخاب کنید .
چنین محصولاتی برای مکان هایی مانند اتاق خواب ، آشپزخانه و غیره مناسب هستند زیرا اکثر مردم ترجیح می دهند برای چنین مصارفی از طرحی خاص و متفاوت استفاده کنند .


فرش کلاریس کودک


یکی از کاربرد های انواع فرش برای اتاق کودکان و نوجوانان است . با توجه و روحیه و سن آن ها معمولا از طرح و رنگ های شاد استفاده می شود .
در نتیجه سلیقه و نیاز مشتریان به سمت محصولات جدید از جمله فرش کلاریس سوق می یابد زیرا دارای ویژگی هایی هستند که نیاز مشتری را تامین می کنند .
معمولا برای کودکان از طرح های کارتنی و عروسکی استفاده می شود که در آن ها از تعداد رنگ های متنوع و شاد استفاده شده است و با ابعاد مختلف تولید می شوند .
هم چنین شما می توانید برای خرید انواع تابلو فرش کلاریس ، فرش کلاریس کودک ، فانتزی و غیره طرح و ابعاد دلخواه خود را به تولیدکنندگان سفارش دهید . بنابراین شما برای خرید انوع فرش کلاریس محدودیتی ندارید .
شرکت فرش و تابلو فرش نارسیس تولید کننده فرش و تابلو فرش کلاریس می باشد که انواع محصولات را با تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ و حتی طرح سفارشی ارائه می دهد .
با خرید محصولات نارسیس از کیفیت و قیمت محصولات مطمئن خواهید بود و می توانید منازل خود را به بهترین شکل زینت دهید .

 

دیدگاه های این محصول

دیدگاه خود را بیان کنید