فرش کلاریس کاشان
696 1398/02/25

فرش کلاریس کاشان

برای شناخت فرش کلاریس کاشان بهتر است ابتدا درباره صنعت فرش در شهر کاشان ، سابقه و چگونگی فعالیت آن بدانید .
هر گاه صحبت از فرش های ماشینی به میان می آید یکی از اولین گزینه هایی که به ذهن مشتریان می رسد فرش ماشینی کاشان است و این به دلیل سابقه ی طولانی و درخشان این شهر در تولید این محصولات می باشد .
تولید انواع فرش ماشینی شامل کلاسیک ، فانتزی و غیره ، انواع تابلو فرش ، فرش کلاریس ، گلیم فرش و غیره در کارخانه های شهر کاشان انجام می شود .
با توجه به تعداد زیاد واحد های تولید کننده فرش ماشینی و هم چنین کیفیت و تنوع محصولات ارائه شده ، کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران شناخته می شود که کالاهای آن نه تنها در ایران بلکه در جهان به فروش می رسد .
یکی از جدید ترین محصولاتی که برای اولین بار در ایران توسط تولیدکنندگان کاشانی ارائه شد فرش کلاریس و تابلو فرش کلاریس است .
این محصولات با تلفیق صنعت فرش بافی و چاپ ارائه شده اند و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و ظاهر بسیار زیبا مورد توجه قرار گرفته اند .


انواع فرش کلاریس


با توجه به زیبایی محصولات کلاریس تقاضا برای خرید این محصولات افزایش یافته است و به همین دلیل تولیدکنندگان سعی داشته اند که این صنعت و هنر را در تمامی محصولات ماشینی به کار گیرند .
امکان استفاده از تعداد رنگ های نامحدود در فرش ماشینی کلاریس باعث می شود که طرح و نقشه ی به کار رفته در آن ها به زیبایی و وضوح بیشتری نمایش داده شود .
در ادامه انواع محصولاتی که به صورت کلاریس در شهر کاشان تولید می شوند را مختصرا توضیح داده ایم .


فرش کودک


یکی از کاربردی ترین انواع فرش ماشینی فرش کودک است که برای اتاق کودکان و نوجوانان استفاده می شود .
بنابراین با توجه به محل کاربرد باید به طرح و رنگ بندی این محصولات توجه شود که شاد و جذاب و متنوع باشند .
فرش کلاریس کودک یکی از مناسب ترین انواع این محصولات است که با توجه با استفاده از رنگ های متنوع و شاد در آن مورد توجه قرار گرفته است .
شما می توانید انواع فرش کودک که با طرح های عروسکی ، کارتونی و فانتزی و به صورت کلاریس در شهر کاشان تولید شده اند را تهیه کنید و اتاق فرزندان خود را به بهترین شکل زینت دهید .


فرش فانتزی


فرش فانتزی یا مدرن معمولا به محصولاتی گفته می شود که از نظر طرح و نقشه ی استفاده شده در آن ها یا روش بافت با محصولات کلاسیک تفاوت وجود دارد .
برای تولید این محصولات محدودیتی در طرح و رنگ وجود ندارد و به همین دلیل شاهد تنوع بسیار زیاد در انواع فرش فانتزی هستیم .
فرش کلاریس فانتزی یکی از جدیدترین محصولات در صنعت فرش ماشینی است که با زیبایی منحصر به فرد مورد توجه مشتریان قرار گرفته است .
شما می توانید برای قسمت های مختلف منزل خود مانند اتاق خواب ، آشپزخانه ، پذیرایی و حتی ادارات و مکان های عمومی از انواع فرش فانتزی کلاریس استفاده کنید .


تابلو فرش


در میان انواع محصولاتی که با استفاده از صنعت چاپ و به صورت کلاریس تولید می شوند ، تابلو فرش رایج ترین نوع است .
با توجه به این که خرید و استفاده از تابلو فرش تنها جنبه ی تزیینی دارد باید به زیبایی ظاهری آن بیشتر توجه شود .
با توجه به این امر امروزه تابلو فرش کلاریس به صورت گسترده به ویژه در شهر کاشان تولید می شود .
انواع این محصولات در ابعاد متنوع و معمولا به صورت 50 * 70 ، 50 * 100 ، 70 * 100 سانتی متر و 1 * 1/5 متر تولید می شوند .
هم چنین طرح های به کار رفته در تابلو فرش کلاریس کاشان شامل موضوعات مختلفی مانند منظره ، آیه ، چهره و غیره می باشد که با نقشه و رنگ بندی های متعددی تولید می شوند .


خرید فرش کلاریس کاشان


همانطور که گفته شد شهر کاشان در صنعت فرش ماشینی از جمله بهترین ها به شمار می آید و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای خرید انواع فرش ماشینی از جمله نوع کلاریس به شمار می آید .
با توجه به این که تعداد زیادی کارخانه ی تولیدکننده فرش ماشینی در شهر کاشان قرار دارد که از بهترین و به روز ترین دستگاه های صنعتی جهان استفاده می کنند و مواد اولیه و الیاف های مرغوب را به کار می برند ، دارای محصولاتی با بهترین کیفیت می باشند .
علاوه بر مواردی که ذکر کردیم به دلیل گستردگی در تولید و تنوع ، فرش کلاریس کاشان با مناسب ترین قیمت ارائه می شوند .
شرکت فرش نارسیس که در شهر کاشان واقع شده است در زمینه تولید انواع فرش کلاریس فعالیت دارد که این محصولات را با متنوع ترین طرح و رنگ و طرح های سفارشی تولید می کند . شما می توانید از طریق سایت یا شماره های تماس سفارش خود را ثبت کنید و آن را تحویل بگیرید .

دیدگاه های این محصول

دیدگاه خود را بیان کنید