راهنمای خرید فرش کلاریس
272 1398/02/28

راهنمای خرید فرش کلاریس

ممکن است شما درباره انواع فرش و تابلو فرش کلاریس شنیده باشید یا این که اصلا درباره ی این محصولات اطلاعاتی نداشته باشید .
بنابراین برای خرید فرش کلاریس باید درباره ی آن اطلاعات کافی داشته باشید .
ما در این مقاله قصد داریم به معرفی محصولات کلاریس بپردازیم تا شما به سادگی بتوانید برای خرید آن ها تصمیم بگیرید .
اولین نکته ای که باید بیان کنیم این امر است که برای تولید فرش کلاریس علاوه بر استفاده از دستگاه های فرش بافی از دستگاه های چاپ نفوذی نیز استفاده می شود و این تفاوت محصولات کلاریس با محصولات بافت می باشد .
ابتدا زمینه ی محصول به صورت فرشی سفید رنگ یا به اصطلاح خام بافته می شود . سپس برای حک کردن نقشه روی آن از دستگاه های چاپ دیجیتال و جوهرافشان استفاده می شود .
یکی از مهم ترین ویژگی های فرش کلاریس این است که در آن از تعداد رنگ های متنوع و زیادی استفاده می شود .
در صورتی که محصولات بافت و کلاریس را با یکدیگر مقایسه کنید متوجه می شوید که طرح و نقشه ی محصولات کلاریس دارای وضوح و شفافیت بیشتری است .
می توان گفت به همین دلیل محبوبیت محصولات کلاریس از جمله فرش کلاریس و تابلو فرش کلاریس در بین مصرف کنندگان افزایش یافته است .
بر خلاف محصولات بافت در نوع کلاریس ، شانه و تراکم از اهمیت زیادی برخوردار نیست و زمینه با مشخصات فنی خاصی بافته می شود .
آنچه در مورد این کالا اهمیت دارد نقشه ی به کار رفته در آن و رنگ بندی می باشد که بر اساس سلیقه مشتریان انتخاب می شود .
البته باید هنگام خرید به محصول توجه کنید که نقصی در بافت و طرح و رنگ آن وجود نداشته باشد .


روش های خرید فرش کلاریس


با گذشت زمان و پیشرفت راه های ارتباطی و خرید و فروش این امکان فراهم می شود که محصولات با روش های جدید و راحت تری عرضه شوند .
با توجه به این که فرش یکی از ملزومات زندگی می باشد باید برای خرید و فروش آن نیز راه های آسان و مطمئن وجود داشته باشد .
امروزه امکان خرید حضوری و غیرحضوری فرش و تابلو فرش کلاریس وجود دارد و شما می توانید به سادگی برای تهیه ی این محصولات اقدام کنید .
خرید حضوری به صورت مراجعه مستقیم به نمایندگی ها یا کارخانه ها انجام می شود که دارای مزایا و معایبی می باشد .
با توجه به این که نمایندگی ها و مراکز تولید کننده فرش کلاریس در مناطق خاصی از کشور از جمله شهر کاشان واقع شده اند ممکن است دسترسی به آن ها برای همه امکان پذیر نباشد .
البته عده ای از مشتریان ترجیح می دهند برای خرید ، محصول را از نزدیک مشاهده و بررسی کنند .
بنابراین می توانند برای خرید فرش کلاریس به صورت حضوری اقدام کنند که در این صورت از مزایایی مانند قیمت مناسب نیز بهره مند می شوند .
خرید غیر حضوری از طریق فروشگاه های آنلاین یا سایت های اینترنتی و شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام انجام می شود که بسیار مورد توجه قرار گرفته اند .
در این صورت دیگر مشکلات رفت و آمد و حمل و نقل برای مشتری ایجاد نمی شود و می توانید محصول را به راحتی درب منزل تحویل بگیرد .
البته در این روش خرید باید از اعتبار فروشنده اطمینان حاصل کنید تا گرفتار کالاهای تقلبی نشوید .


خرید فرش کلاریس با طرح سفارشی


طرح هایی که در انواع محصولات فرش و تابلو فرش کلاریس استفاده می شود دارای تنوع بسیار زیاد است .
هم چنین رنگ بندی های استفاده شده در آن ها به گونه است که متناسب با هر سلیقه و نیازی می باشند .
با وجود این گاهی مشتریان علاقه دارند که فرش یا تابلو فرشی را تهیه کنند که طرح و رنگ و ابعاد آن دقیقا متناسب با سلیقه ی خودشان باشد .
در این صورت مشتری عکسی از طرح مورد نظر خود یا عکس چهره را در اختیار تولیدکننده قرار می دهد و آن را بر اساس مشخصات مورد نیاز خود تهیه می کند .
با توجه به سادگی تولید طرح های سفارشی نسبت به نوع بافت ، امروزه اکثرا نقشه های سفارشی به شکل کلاریس تولید می شوند که بسیار زیباتر نیز می باشند .
بنابراین تهیه ی طرح های سفارشی با ابعاد مورد نظر شما به سادگی امکان پذیر است .


قیمت فرش کلاریس


با توجه به این که تقریبا تمام محصولات کلاریس دارای مشخصات یکسانی می باشند می توان گفت اختلاف در قیمت آن ها بر اساس ابعاد مشخص می شود .
اگر بخواهیم قیمت فرش کلاریس را با نوع بافت مقایسه کنیم می توان گفت اختلاف زیادی در این دو نوع وجود ندارد اما به صورت کلی قیمت نوع کلاریس کمی بیشتر است .
شما می توانید از طریق شرکت فرش و تابلو نارسیس برای خرید فرش کلاریس اقدام کنید .
محصولات این شرکت با استفاده از بهترین امکانات و مواد اولیه مرغوب تولید می شوند بنابراین دارای بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشند .

 

دیدگاه های این محصول

دیدگاه خود را بیان کنید