فراخوان واگذاری غرفه به دانش آموختگان کارآفرین فرش در نمایشگاه 26
547 1396/05/02

فراخوان واگذاری غرفه به دانش آموختگان کارآفرین فرش در نمایشگاه 26

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران؛ این مرکز به منظور حمایت از دانش آموختگان کارآفرین در رشته فرش، برای علاقه مندانی که در یکی از حرفه‌هاي مرتبط با ‏تولید فرش اشتغال دارند و با كارآفريني مناسب كسب و كار موفقي راه انداخته و اشتغالزايي كرده‌اند، در ‏محل نمایشگاه فرش دستباف تهران غرفه رایگان واگذار می کند.

بر پایه این گزارش؛ متقاضیان مشارکت در نمایشگاه در صورت تمايل می توانند نسبت به تكميل فرم ثبت نام  و ارسال مدارک تنها از طریق پرتال مرکز ملی فرش ایران به نشانی http://www.incc.ir/Entrepreneur-registor.aspx  تا تاریخ  1396/05/04 اقدام کنند.

مدارک لازم:

- داشتن مدرک شغلی معتبر (پروانه تولید متمرکز یا غیرمتمرکز، جواز کسب واحد صنفی، کارت شناسایی واحد طرح و نقشه و...)

- ارایه مدرک تحصیلی (کاردانی، کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در یکی از شاخه های فرش دستباف)

- یک قطعه عکس 4*3

-  رزومه کاری شامل: (سابقه فعالیت، میزان اشتغال ایجاد شده، میزان تولید سالانه کالا و یا خدمات، گواهینامه ها و تقدیر نامه های اخذ شده)

‏ لازم به ذکر است؛ با توجه به محدوديت فضاي قابل واگذاري، (مساحت قابل واگذاری: 12 مترمربع) اولویت با کسانی است که دارای رزومه کاری قویتر بوده و همچنین در سال های قبل از امکان غرفه رایگان استفاده نکرده باشند.

بر پایه این گزارش؛ به تقاضاهایی که فرم ثبت نام آنها به صورت کامل تکمیل نشده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد و همچنین متقاضیان حق واگذاری غرفه را به دیگران ندارند.

گفتنی است؛ بیست وششمین نمایشگاه فرش دستباف ایران در تاریخ یکم تا هفتم شهریورماه 1396 برگزار می شود.

 

منبع : مرکز ملی فرش ایران

دیدگاه های این محصول

دیدگاه خود را بیان کنید