عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/06/14

saraye farsh

گلنار نصرالهی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه فرش ماشینی و صنعت نساجی در گفتگو با عصر فرش اظهار داشت :صنعت نساجی از صنایع اشتغال زایی است که ارزش افزوده ی خوبی دارد 
وی افزود : طی یک سال گذشته اقدامات اساسی برای رشد و توسعه صنعت نساجی از سوی وزارت صنعت ،  معدن و تجارت انجام شده است .

 عضو هیأت مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک توسط وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت خاطر نشان کرد:حمایت از تولید داخلی،  ارتقاع کیفیت محصولات و افزایش سرمایه گذاری در صنعت نساجی از جملا راهبردهای اساسی وزارت صنعت ،معدن و تجارت است.
وی تاکید کرد:خوشبختانه در بخش جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق در زمینه صنعت نساجی‌پیشرفت هایی حاصل شده است و همچنین برای واردات محصولات نساجی به کشور دستور العملی ویژه تهیه و ابلاغ شده است.

ارسال پیام

آخرین مطالب

نمایشگاه فرش دستباف

بیست و یکمین نمايشگاه تخصصي - صادراتي فرش دستباف اصفهان

أشنايي با انواع فرش ماشيني

شناخت انواع مختلف فرش ماشيني

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

10 ویژگی فرش ماشینی خوب

پوشش مناسب برای کف خانه ها یکی از اصلی ترین نکاتی است که باید رعایت شود. با انتخاب یک کفپوش مناسب، آرامش و راحتی از پا به کل بدن انتقال پیدا می کند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که خانه را مکانی برای استراحت و آرامش خود برمیگزینند. بهتر است در مورد نوع کفپوش در خانه مقداری وسواس به خرج دهید تا فضایی کاملاً ایده آل و آرامبخش برای شما در فضای خانه فراهم شود.

عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است

کارشناس نساجی بیان کرد: نخ ابریشم به عنوان مواد اولیه طبیعی حیوانی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است که زبانزد تمام دنیا است.

هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم

مجری نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران گفت: نمایشگاه و صنعت فرش ماشینی ایران قابلیت لازم را برای بدست آوردن فضای صادراتی دارد اما هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم.

نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در اراک برپا می شود

دهمین نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی از ۱۵ لغایت ۲۰ شهریورماه در اراک برپا می شود.

نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین