عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/06/14

saraye farsh

«محمود تولایی»، روز دوشنبه در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی در گفت و گوی اختصاصی با «عصر فرش» اظهار داشت: امسال برگزاری دو نمایشگاه فرش ماشینی در کشور، مقداری موجب خلل در حضور بازرگانان و تاجران خارجی در کشور شد.

وی افزود: برگزاری دو نمایشگاه در یک سال موجب می شود که بازارگانان و تاجران خارجی نتوانند در هر دوی این رویدادها حضور یابند و در نتیجه نخواهند توانست بخشی از محصولات و دستاوردهای صنعت فرش ماشینی را ببینند.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری یک نمایشگاه واحد در سال با موفقیت بیشتری رو به رو خواهد شد تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با ایجاد هماهنگی، نمایشگاه سال آینده در شکلی متحد تر برگزار شود.

تولایی افزود: چه نمایشگاه بین المللی و چه نمایشگاه شهر آفتاب، هر کدام شرایط بهتری را جهت برگزاری نمایشگاه و استقرار غرفه ها برای صاحبان صنایع فراهم کنند در اولویت خواهند بود.

وی به برنامه های اتاق بازرگانی کاشان برای حضور قوی تر و بهتر صاحبان صنایع در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی اشاره کرد و گفت: این اتاق در طول سال برنامه های آموزشی متعددی با موضوع برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی و روابط تجاری برگزار می کند.

ارسال پیام

آخرین مطالب

نمایشگاه فرش دستباف

بیست و یکمین نمايشگاه تخصصي - صادراتي فرش دستباف اصفهان

أشنايي با انواع فرش ماشيني

شناخت انواع مختلف فرش ماشيني

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

10 ویژگی فرش ماشینی خوب

پوشش مناسب برای کف خانه ها یکی از اصلی ترین نکاتی است که باید رعایت شود. با انتخاب یک کفپوش مناسب، آرامش و راحتی از پا به کل بدن انتقال پیدا می کند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که خانه را مکانی برای استراحت و آرامش خود برمیگزینند. بهتر است در مورد نوع کفپوش در خانه مقداری وسواس به خرج دهید تا فضایی کاملاً ایده آل و آرامبخش برای شما در فضای خانه فراهم شود.

عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است

کارشناس نساجی بیان کرد: نخ ابریشم به عنوان مواد اولیه طبیعی حیوانی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است که زبانزد تمام دنیا است.

هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم

مجری نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران گفت: نمایشگاه و صنعت فرش ماشینی ایران قابلیت لازم را برای بدست آوردن فضای صادراتی دارد اما هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم.

نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در اراک برپا می شود

دهمین نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی از ۱۵ لغایت ۲۰ شهریورماه در اراک برپا می شود.

نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین