عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/06/15

saraye farsh

به گزارش عصرفرش احمد عدالت پور در گفتگو با خبرنگار عصرفرش اظهار داشت: این کارگاه در منزل شهید عمورجبی به مساحت 300 متر مربع و با راه اندازی 12 دار قالی 12 متر مربعی راه اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون هشت نفر از مردم به صورت داوطلبانه در این کارگاه قالی بافی مشغول به فعالیت هستند تصریح کرد:برای بافت فرش های صحن مطهر حضرت زهرا(س) در نجف اشرف نیازمند کمک های نقدی و یا غیر نقدی مردم با انجام داوطلبان و یا مزدی کار بافت هستیم

عدالت پور افزود: قرار است در این کارگاه قالی بافی 77 تخته فرش نفیس بافته شود و به نجف اشرف ارسال شود.

وی با اشاره به اینکه برای افراد خیری که به صورت رایگان و داوطلبانه به بافت فرش در این کارگاه اقدام می کنند سفر رایگان کربلای معلا در نظر گرفته شده است.

ارسال پیام

آخرین مطالب

نمایشگاه فرش دستباف

بیست و یکمین نمايشگاه تخصصي - صادراتي فرش دستباف اصفهان

أشنايي با انواع فرش ماشيني

شناخت انواع مختلف فرش ماشيني

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

10 ویژگی فرش ماشینی خوب

پوشش مناسب برای کف خانه ها یکی از اصلی ترین نکاتی است که باید رعایت شود. با انتخاب یک کفپوش مناسب، آرامش و راحتی از پا به کل بدن انتقال پیدا می کند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که خانه را مکانی برای استراحت و آرامش خود برمیگزینند. بهتر است در مورد نوع کفپوش در خانه مقداری وسواس به خرج دهید تا فضایی کاملاً ایده آل و آرامبخش برای شما در فضای خانه فراهم شود.

عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است

کارشناس نساجی بیان کرد: نخ ابریشم به عنوان مواد اولیه طبیعی حیوانی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است که زبانزد تمام دنیا است.

هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم

مجری نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران گفت: نمایشگاه و صنعت فرش ماشینی ایران قابلیت لازم را برای بدست آوردن فضای صادراتی دارد اما هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم.

نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در اراک برپا می شود

دهمین نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی از ۱۵ لغایت ۲۰ شهریورماه در اراک برپا می شود.

نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین