عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/06/16

saraye farsh

به گزارش عصر فرش، امیر حیدری در گفت و گو با خبرنگار عصرفرش اظهار داشت: روند برگزاری نمایشگاه در سال های متوالی گذشته مطلوب بوده است اما امسال به دلیل برگزاری این رخداد مهم تجاری در دو زمان و مکان متفاوت در کشور رویداد مطلوبی برای صاحبان صنایع نبود.

وی افزود: خوشبختانه روند برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی چه از نظر مراوده با دیگر شرکت ها و چه فروش محصولات، همیشه خوب بوده است.

وی با بیان اینکه ما در بحث صادرات مشلات زیادی داریم تصریح کرد: بهترین راه حل مشکل صادرات، بازاریابی حضوری است که می توان با حضور در کشورهای مختلف با آن ها ارتباط گرفت و نیاز های آنان را رفع کرد.

حیدری به فعالیت های مجتمع نساجی آسایش اشاره کرد و گفت: این مجتمع پنج دوره صادر کننده ی نمونه ی ملی کشور و 13 سال بعنوان صادر کننده ی نمونه ی استانی شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای شروع کار، بنای کار ما بر صادرات بود تا بتوانیم بازارهای افغانستان، عراق و پاکستان را بدست بیاوریم.

وی گفت: هدف این بود که از ابتدا تا انتهای تولید فرش را خودمان پیاده کنیم و خوشبختانه در حال حاضر 80 درصد نیازهای مشتریان که در بر دارنده گلیم، گبه و فرش های عروسکی نیز هست در این شرکت مرتفع می شود.

ارسال پیام

آخرین مطالب

نمایشگاه فرش دستباف

بیست و یکمین نمايشگاه تخصصي - صادراتي فرش دستباف اصفهان

أشنايي با انواع فرش ماشيني

شناخت انواع مختلف فرش ماشيني

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

10 ویژگی فرش ماشینی خوب

پوشش مناسب برای کف خانه ها یکی از اصلی ترین نکاتی است که باید رعایت شود. با انتخاب یک کفپوش مناسب، آرامش و راحتی از پا به کل بدن انتقال پیدا می کند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که خانه را مکانی برای استراحت و آرامش خود برمیگزینند. بهتر است در مورد نوع کفپوش در خانه مقداری وسواس به خرج دهید تا فضایی کاملاً ایده آل و آرامبخش برای شما در فضای خانه فراهم شود.

عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است

کارشناس نساجی بیان کرد: نخ ابریشم به عنوان مواد اولیه طبیعی حیوانی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است که زبانزد تمام دنیا است.

هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم

مجری نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران گفت: نمایشگاه و صنعت فرش ماشینی ایران قابلیت لازم را برای بدست آوردن فضای صادراتی دارد اما هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم.

نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در اراک برپا می شود

دهمین نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی از ۱۵ لغایت ۲۰ شهریورماه در اراک برپا می شود.

نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین