دو قسمت شدن نمایشگاه فرش ماشینی جفایی در حق نمایشگاه امسال بود

468 بازدید

دو قسمت شدن نمایشگاه فرش ماشینی جفایی در حق نمایشگاه امسال بود

به گزارش عصر فرش، امیر حیدری در گفت و گو با خبرنگار عصرفرش اظهار داشت: روند برگزاری نمایشگاه در سال های متوالی گذشته مطلوب بوده است اما امسال به دلیل برگزاری این رخداد مهم تجاری در دو زمان و مکان متفاوت در کشور رویداد مطلوبی برای صاحبان صنایع نبود.

وی افزود: خوشبختانه روند برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی چه از نظر مراوده با دیگر شرکت ها و چه فروش محصولات، همیشه خوب بوده است.

وی با بیان اینکه ما در بحث صادرات مشلات زیادی داریم تصریح کرد: بهترین راه حل مشکل صادرات، بازاریابی حضوری است که می توان با حضور در کشورهای مختلف با آن ها ارتباط گرفت و نیاز های آنان را رفع کرد.

حیدری به فعالیت های مجتمع نساجی آسایش اشاره کرد و گفت: این مجتمع پنج دوره صادر کننده ی نمونه ی ملی کشور و 13 سال بعنوان صادر کننده ی نمونه ی استانی شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای شروع کار، بنای کار ما بر صادرات بود تا بتوانیم بازارهای افغانستان، عراق و پاکستان را بدست بیاوریم.

وی گفت: هدف این بود که از ابتدا تا انتهای تولید فرش را خودمان پیاده کنیم و خوشبختانه در حال حاضر 80 درصد نیازهای مشتریان که در بر دارنده گلیم، گبه و فرش های عروسکی نیز هست در این شرکت مرتفع می شود.


برچسب ها : دو قسمت شدن نمایشگاه فرش ماشینی جفایی در حق نمایشگاه امسال بود

مدیرسایت 1396/06/16

مطالب مرتبط
مشاهده بیشتر
دیدگاه کاربران

ارسال دیدگاه

ارسال دیدگاه