دو قسمت شدن نمایشگاه فرش ماشینی جفایی در حق نمایشگاه امسال بود
622 1396/06/16

دو قسمت شدن نمایشگاه فرش ماشینی جفایی در حق نمایشگاه امسال بود

به گزارش عصر فرش، امیر حیدری در گفت و گو با خبرنگار عصرفرش اظهار داشت: روند برگزاری نمایشگاه در سال های متوالی گذشته مطلوب بوده است اما امسال به دلیل برگزاری این رخداد مهم تجاری در دو زمان و مکان متفاوت در کشور رویداد مطلوبی برای صاحبان صنایع نبود.

وی افزود: خوشبختانه روند برگزاری نمایشگاه فرش ماشینی چه از نظر مراوده با دیگر شرکت ها و چه فروش محصولات، همیشه خوب بوده است.

وی با بیان اینکه ما در بحث صادرات مشلات زیادی داریم تصریح کرد: بهترین راه حل مشکل صادرات، بازاریابی حضوری است که می توان با حضور در کشورهای مختلف با آن ها ارتباط گرفت و نیاز های آنان را رفع کرد.

حیدری به فعالیت های مجتمع نساجی آسایش اشاره کرد و گفت: این مجتمع پنج دوره صادر کننده ی نمونه ی ملی کشور و 13 سال بعنوان صادر کننده ی نمونه ی استانی شده است.

وی اظهار کرد: از ابتدای شروع کار، بنای کار ما بر صادرات بود تا بتوانیم بازارهای افغانستان، عراق و پاکستان را بدست بیاوریم.

وی گفت: هدف این بود که از ابتدا تا انتهای تولید فرش را خودمان پیاده کنیم و خوشبختانه در حال حاضر 80 درصد نیازهای مشتریان که در بر دارنده گلیم، گبه و فرش های عروسکی نیز هست در این شرکت مرتفع می شود.

دیدگاه های این محصول

دیدگاه خود را بیان کنید