عنوان مطلب تاریخ ارسال : 1396/06/16

saraye farsh

به گزارش عصر فرش، مهندس ابوالفضل معینی نژاد در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه صنعت فرش ماشینی در بازدید از غرفه عصر فرش اظهار داشت: خبرنگاران و رسانه هایی که در حوزه انعکاس رخدادها و فعالیت های صنعت فرش ماشینی فعالیت می کنند می توانند با نگاهی جدید و متفاوت از گذشته به ظرفیت ها و همچنین مشکلات این صنعت بپردازند.

وی افزود: لازمه توسعه صنعت فرش ماشینی، نگاه جدی تمام مسئولان به این صنعت در جهت رفع مشکلات صاحبان صنایع و فراهم کردن زمینه توسعه تولید در این حوزه است.

وی خارنشان کرد: پایگاه خبری عصر فرش نیز به عنوان یک رسانه تخصصی می تواند نقش موثری در تسهیل فرایند تولید محصولات حوزه فرش داشته باشد.

نگاه تیم مدیریتی عصر فرش، نگاهی ملی و بین المللی است

مدیر پایگاه خبری تحلیلی عصر فرش نیز در این دیدار به خلاهای موجود در زمینه صنعت فرش اشاره کرد و گفت: هدف از تاسیس پایگاه خبری تحلیل عصر فرش خدمت رسانی به صاحبان صنایع فعال در این صنعت است.

امیر محمدرضایی با بیان اینکه افزون بر 80 در صد از صنایع مرتبط با فرش ماشینی در منطقه کاشان و آران و بیدگل استقرار دارد، افزود: گروه راستینا بعنوان مبتکر و تیم مدیریتی عصر فرش آمادگی دارد که در حوزه مشاوره کسب و کار، کارآفرینی، عارضه یابی واحدهای تولیدی، استاندارد و مشاوره تولید به صاحبان صنایع خدمات رسانی کند.

وی تصریح کرد: عصر فرش به عنوان اولین پروژه گروه راستینا در زمینه فعالیت های استارتاپی در صنعت فرش محسوب می شود و امیدواریم در آینده ای نزدیک بتواند به عنوان صدای گویای صاحبان صنایع در فضای رسانه ای کشور بصورت جدی نقش آفرینی کند.

وی تاکید کرد: نگاه تیم مدیریتی پایگاه خبری تحلیل عصر فرش نگاهی ملی و بین المللی است تا بتواند تمامی رخدادها و تحولات این صنعت را به خوبی تحت پوشش قرار دهد.

ارسال پیام

آخرین مطالب

نمایشگاه فرش دستباف

بیست و یکمین نمايشگاه تخصصي - صادراتي فرش دستباف اصفهان

أشنايي با انواع فرش ماشيني

شناخت انواع مختلف فرش ماشيني

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

اصطلاحات پرکاربرد نساجی

10 ویژگی فرش ماشینی خوب

پوشش مناسب برای کف خانه ها یکی از اصلی ترین نکاتی است که باید رعایت شود. با انتخاب یک کفپوش مناسب، آرامش و راحتی از پا به کل بدن انتقال پیدا می کند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که خانه را مکانی برای استراحت و آرامش خود برمیگزینند. بهتر است در مورد نوع کفپوش در خانه مقداری وسواس به خرج دهید تا فضایی کاملاً ایده آل و آرامبخش برای شما در فضای خانه فراهم شود.

عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است

کارشناس نساجی بیان کرد: نخ ابریشم به عنوان مواد اولیه طبیعی حیوانی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. عمده مصرف نخ ابریشم در ایران در فرش دست بافت است که زبانزد تمام دنیا است.

هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم

مجری نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی تهران گفت: نمایشگاه و صنعت فرش ماشینی ایران قابلیت لازم را برای بدست آوردن فضای صادراتی دارد اما هنوز به ظرفیت لازم برای توسعه صادرات فرش نرسیده ایم.

نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در اراک برپا می شود

دهمین نمایشگاه سراسری تابلو فرش و فرش دستباف ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی از ۱۵ لغایت ۲۰ شهریورماه در اراک برپا می شود.

نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست.

طراحی و توسعه : گروه نرم افزاری آرین