تابلو فرش ماشینی طرح آیه وان یکاد


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالانواع تابلو فرش های ماشینی به صورت بافت و کلاریس با استفاده از دستگاه های صنعتی تولید می شوند که دارای مشخصات فنی طرح ، رنگ و ابعاد مختلف می باشند .

یکی از پرطرفداران ترین وسایل تزیینی که برای منازل و حتی مکان های عمومی به کار می رود تابلو فرش می باشد که در دو نوع دستباف و ماشینی رایج است . با توجه به گستردگی و موفقیت صنعت فرش های ماشینی در ایران تولید تابلو های فرش های ماشینی نیز با موفقیت زیادی همراه بوده است .
این محصولات معمولا به صورت 1000 و 1200 شانه و به شکل بافت و چاپ یا کلاریس عرضه می شوند . طرح های استفاده شده در تابلوفرش ماشینی بسیار متنوع است که رایج ترین و پرفروش ترین آن ها شامل موضوعاتی مانند مناظر طبیعی ، آیات ، گل و گلدان و غیره می باشد و دارای نقشه و رنگ بندی های متنوع هستند . هم چنین شما می توانید طرح مورد نظر خود را به صورت سفارشی در مشخصات و ابعاد دلخواه تهیه کنید .
شرکت فرش و تابلوفرش نارسیس در زمینه تولید انواع تابلوفرش ماشینی فعالیت دارد . این شرکت در شهر کاشان واقع شده است که از جمله بزرگ ترین تولید کننده های فرش ماشینی در جهان به شمار می آید .
یکی از بهترین محصولات این شرکت تابلوفرش های ماشینی است . شما می توانید از طریق فروشگاه نارسیس بهترین و زیباترین تابلوفرش را بر اساس سلیقه و نیاز خود تهیه کنید و از کیفیت و قیمت این محصولات آسوده خاطر باشید .
استفاده از مواد اولیه و الیاف های مرغوب و هم چنین به کار بردن بهترین دستگاه های فرش بافی تمام اتوماتیک منجر به تولید بهترین تابلو فرش ماشینی از جهت کیفیت می شود که این موارد کاملا در محصولات شرکت نارسیس در نظر گرفته شده اند .
انواع تابلو فرش های ماشینی به صورت بافت و کلاریس با استفاده از دستگاه های صنعتی تولید می شوند که دارای مشخصات فنی طرح ، رنگ و ابعاد مختلف می باشند .
برای اطلاع از قیمت تابلو فرش ماشینی می توانید به شاخه محصول مورد نظر خود در سایت نارسیس کارپت مراجعه کنید . قیمت محصولات بر اساس مشخصات فنی آن ها مانند شانه و تراکم و ابعاد و غیره متغیر می باشد .
در نتیجه شما می توانید برای زینت دادن منازل خود و هم چنین به عنوان هدیه ای نفیس و منحصر به فرد ، برای خرید تابلو فرش ماشینی با زیباترین طرح و حتی طرح سفارشی اقدام کنید . شرکت تابلو فرش نارسیس یکی از بهترین گزینه ها برای خرید این محصولات می باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید .