تابلو فرش ماشینی طرح وان یکاد


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالمهم ترین فاکتوری که برای خرید تابلو فرش ماشینی در نظر گرفته می شود زیبایی آن است .

انواع تابلو فرش را می توان در دو دسته دستباف و ماشینی قرار داد که هر یک دارای مزایا و معایبی می باشند و بر اساس آن ها انتخاب می شوند . تفاوت های این محصولات به روش بافت ، مواد اولیه ، قیمت و غیره مربوط می شود .
نوع دستباف به دلیل روش بافت خاص و مواد اولیه ی استفاده شده در آن نسبت به نوع ماشینی دارای قیمت بیشتر است . به همین دلیل توجه به تابلو فرش ماشینی افزایش یافته است و مورد استقبال قرار گرفته است .
تابلو های ماشینی نیز به به دو دسته ی بافت و کلاریس تقسیم می شوند که تفاوت هایی در روش تولید آن ها وجود دارد . بنابراین تنوع بسیار زیادی در این محصولات از جهت مشخصات فنی ، طرح و غیره وجود دارد .
شما می توانید از میان تنوع بسیار زیاد این محصولات بهترین گزینه را بر اساس نیاز و سلیقه شخصی خود انتخاب کنید . مهم ترین فاکتوری که برای خرید تابلو فرش ماشینی در نظر گرفته می شود زیبایی آن است .
با توجه به این که تابلو ها با قاب های شکیل بر روی دیوار نصب می شوند باید طرح مورد نیاز خود در نظر بگیرید تا از میان انواع طرح منظره ، آیه ، حیوانات ، اشخاص ، نقاشی های معروف و غیره بهترین گزینه را خریداری کنید .
هم چنین می توانید از میان رنگ بندی های مختلف نوعی را انتخاب کنید که برای منازل و دکوراسیون مورد نظر شما مناسب باشد .
برای خرید تابلو فرش ماشینی با قیمت مناسب می توانید محصولات شرکت نارسیس را تهیه کنید . این محصولات به صورت بافت و کلاریس با بهترین کیفیت تولید می شوند . شما می توانید طرح و ابعاد مورد نیاز خود را از میان محصولات شرکت تابلو فرش نارسیس تهیه کنید .