نماد اعتماد الکترونیک

تابلو فرش آیه وان یکاد

نام طرح : تابلو فرش آیه وان یکاد

کد محصول : 1009

موجودی : موجود

سریال محصول : 1009

قیمت 1700000 ریال

قیمت : 1700000 ریال

تابلو فرش آیه وان یکاد

شهر کاشان که با عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران شناخته می شود توانسته است در زمینه تولید انواع فرش و تابلو فرش ماشینی به بهترین شکل فعالیت کند .
بافت و تولید فرش ماشینی از حدود دهه پنجاه در شهر کاشان آغاز شد و روز به روز به دلیل افزایش امکانات و تکنولوژی این صنعت گسترش یافته است به گونه ای که این شهر نه تنها در کشور بلکه در جهان شناخته شده است .
تابلو فرش نیز همان فرش است که دارای کاربرد متفاوتی می باشد ، در نتیجه از همان آغاز تولید فرش به تولید این محصولات نیز پرداخته شد و تا امروز پیشرفت زیادی در این کالا ایجاد شده است .
از نظر کاربرد و طرح در فرش و تابلو تفاوت هایی وجود دارد اما روش بافت و تولید آن ها یکسان است و از یک تکنولوژی برای آن ها استفاده می شود .
با توجه به این که تعداد زیادی کارخانه در شهر کاشان واقع می باشد که مجهز به بهترین دستگاه های فرش بافی روز دنیا هستند این شهر توانسته است به بهترین تولید کننده تابلو فرش ماشینی تبدیل شود .
انواع تابلو ها از جمله نوع بافت و کلاریس با تنوع بسیار زیاد در مشخصات فنی و ظاهری در شهر کاشان تولید می شوند که در داخل و خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرند .
شرکت فرش و تابلو فرش نارسیس نیز در شهر کاشان واقع شده که محصولات خود را بر اساس استاندارد های روز دنیا با استفاده از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه مرغوب تولید می کند .
شما می توانید انواع تابلو فرش های ماشینی بافت و کلاریس را با طرح های موجود یا طرح های سفارشی با زیباترین طرح و رنگ از طریق این شرکت تهیه نمایید و از قیمت و کیفیت آن ها مطمئن باشید .