نماد اعتماد الکترونیک

تابلو فرش ماشینی نارسیس طرح آیه

نام طرح : تابلو فرش ماشینی نارسیس طرح آیه

کد محصول : 1018

موجودی : موجود

سریال محصول : 1018

قیمت 1700000 ریال

قیمت : 1700000 ریال

تابلو فرش ماشینی نارسیس طرح آیه

یکی از زیباترین طرح های تابلو فرش که شما برای منازل خود از آن استفاده کنید طرح آیه می باشد که با موضوعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .
برای بافت چنین نقشه هایی از طرح هایی مانند آیه الکرسی ، وان یکاد ، چهار قل ، صلوات ، بسم ا... و غیره استفاده می شود که به شکل های مختلف و با رنگ های متنوع تولید می شوند .
با توجه به متبرک بودن چنین طرح هایی در بین مسلمانان ، کاربرد آن ها در بین مسلمانان و کشور های اسلامی بیشتر است و تولیدات ایرانی در داخل و خارج از کشور به مصرف می رسند .
چنین محصولاتی به شکل های مختلف در قالب تابلو فرش دستباف و ماشینی تولید می شوند که هر یک طرفداران خود را دارند .
با توجه به این که امروزه تابلو فرش های ماشینی با استفاده از دستگاه های به روز به زیبایی نوع دستباف تولید می شوند تقاضا برای آن افزایش یافته است .
همچنین قیمت تابلو فرش ماشینی نسبت به نوع دستباف بسیار مناسب تر است و از همین جهت قشر بیشتری از مردم توانایی خرید آن را دارند .
شما می توانید از بین انواع این محصولات بر اساس سلیقه ی خود بهترین نوع را خریداری کنید زیرا دارای تنوع بسیار زیاد می باشند .
با توجه به این که تابلو فرش جنبه تزیینی و زینتی دارد به زیبایی ظاهری آن بسیار توجه می شود و مصرف کننده به دنبال جدید ترین محصولات است .
تابلو فرش ماشینی با طرح وان یکاد که در تصویر مشاهده می کنید به صورت 1200 شانه می باشد که در شرکت نارسیس تولید شده است .
شما می توانید برای خرید این محصولات از طریق سایت یا شماره های تماس آن را سفارش دهید و با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید .