درباره ما

تابلو فرش ماشینی نارسیس

شرکت تابلو فرش نارسیس برند برتر در زمینه تابلو فرش های تولید شده با تکنولوژی کلاریس

عرضه انواع تابلو فرش های ماشینی تولید شده به روش بافت ماشینی ، کلاریس و چاپ سابریمیشن به صورت تکی و عمده به سراسر نقاط کشور

 

شرکت نارسیس از سال 85 در زمینه ی تابلو فرش های بافت کار خود را شروع کرده است.

با ورود دستگاه بافت کلاریس در سال 90 کار خود را با برترین تکنولوژی بافت ماشینی ادامه داد و به برند برتر در این زمینه تبدیل شد.

 

تابلو فرش کلاریس

کلاریس جدید ترین تکنولوژی بافت فرش و تابلو فرش در دنیاست که بر پایه ی تکنیک جوهر افشان کار میکند، بدین صورت که رنگ به تک تک نخ ها تزریق میشود.

این تکنولوژی باعث میشود که دوام رنگ بسیار بالا برود تا جایی که در آزمایشگاه با انواع مواد شیمیایی نظیر تینر، بنزین و شامپو فرش و ... مورد آزمایش قرار گرفته است.

اینک شرکت نارسیس دست به عرضه انواع منسوجات نظیر فرش ماشینی، فرش فانتزی، فرش مدرن و قالیچه ماشینی زده است،

و با گذشت فقط 14 سال از تاسیس خود تقریبا میتوان گفت که  سبد فروش کاملی را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

 

تابلو فرش چهره

شرکت تابلو فرش نارسیس نه تنها در تابلو فرش های منظره و وان یکاد که در فروش تابلو فرش های چهره و فرانسوی نیز یکی از بزرگترین شرکت های ایران به شمار می اید.

بدین صورت که هر تصویری با هر سایزی که شما بخواهید را میتواند تولید کند که این امر خود باعث شده است که با اختلاف خوبی از رقبا در این امر به کار ادامه دهیم.

شما میتوانید به وسیله ی انواع راه های ارتباطی که در سربرگ ارتباط با ما شرح داده شده است تابلو فرش مورد نظرتان را سفارش دهید و در کمتر از ده روز درب منزل خود تحویل بگیرید.