تبدیل عکس به تابلو فرش چهره یکی دیگر از خدمات نارسیس کارپت می باشد که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند. برای سفارش تابلو فرش چهره یا تابلو فرش عکس خودم می توانید از طریق فرم زیر، عکس دلخواه خود، چه شخصی، چه منظره و عزیزانی که دوستشان دارید را برای ما ارسال کنید، و پس از برسی گروه طراحی تابلو فرش نارسیس کارپت، در اندازه دلخواه ثبت شده، تبدیل عکس به تابلو فرش انجام می گیرد.

برای سفارش تابلو فرش چهره و تابلو فرش تصویری هدیه (چاپ عکس روی فرش) در سایت نارسیس کارپت ابتدا باید فرم مربوطه به ثبت سفارش را تکمیل کنید. در صورت نیاز به مشاوره رایگان و سفارش تبدیل عکس به تابلو فرش از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

نکاتی که باید در ارسال تصویر شخصی باید رعایت کنید، فایل یا عکس ارسالی بیشتر از 5 مگابایت نباشد، فرمت فایل ارسالی باید از نوع Zip و JPEG باشد.

فرم ثبت سفارش تابلو فرش چهره

قوانین سفارش تابلو فرش چهره در سایت نارسیس کارپت

نارسیس کارپت یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تابلو فرش در ایران می باشد که می توانید برای سفارش تابلو فرش چهره خود آن را کمتر از یک روز کاری با بهترین کیفیت دریافت کنید. برای بهبود کیفیت تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش چهره باید نکات زیر را رعایت کنید.

  • عکس های ارسالی خود را با کیفیت انتخاب کنید، عکس های که کنتراست تصویر و نور زیادی در آن وجود دارد، استفاده نکنید، در صورت انتخاب باید توسط طراحان تبدیل عکس به تابلو فرش ویرایش گردد.
  • در نحوه ارسال تصاویر خود دقت کنید، میزان حجم ارسالی تصاویر یا فایل با پسوند RAR تا 60 مگابایت خواهد بود. نکته: اگر می خواهید چند تصویر را به تابلو فرش تبدیل کنید حتما تصاویر را با عدد نامگذاری کنید.
  • در مرحله بعد شما باید تعداد دفعات چاپ یا تبدیل عکس به تابلو فرش را مشخص کنید. اگر می خواهید یک تبدیل عکس شخصی به تابلو فرش داشته باشید باید عدد 1 انگلیسی را وارد کنید. اما اگر تعداد دفعات چاپ شما بیشتر از این مقدار می باشد عدد مربوط به آن را وارد کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید، فقط می توانید از یک روش برای تبدیل عکس به تابلو فرش انتخاب کنید. در صورت نیاز باید سفارش خود را جدید بر اساس نوع تابلو فرش دلخواه انتخاب کنید.
قیمت تابلو فرش چهره
تابلو فرش چاپی
پرفروش
قیمت‌ها بدون قاب
" 4 سایز پر انتخاب کاربران "
سایز 50×35 سانتی متر 189.000 تومان
سایز 70×50 سانتی متر 299.500 تومان
سایز 100×50 سانتی متر 405000 تومان
سایز 100×70 سانتی متر 539.000 تومان
تابلو فرش کلاریس
پرفروش
قیمت‌ها بدون قاب
" 4 سایز پر انتخاب کاربران "
سایز 35×50 سانتی متر 189.000 تومان
سایز 70×50 سانتی متر 325.750 تومان
سایز 100×70 سانتی متر 591.500 تومان
سایز 100×1.5 سانتی متر 1.500.000 تومان
قاب تابلو فرش
پرفروش
قیمت‌ها بدون قاب
" 4 سایز پر انتخاب کاربران "
قاب کلاسیک 100×50 سانتی متر 354.900 تومان
قاب خوشه 100×50 سانتی متر 314.600 تومان
قاب گل 100×50 سانتی متر 455.000 تومان

قیمت تابلو فرش چهره (تصویر شخصی)

قیمت تابلو فرش چهره عکس خودم، دختر، عروس و داماد، یکی از پر سفارش ترین تابلو فرش چهره در نارسیس کارپت می باشد. اما قیمت تابلو فرش عکس چهره در شرکت نارسیس کارپت چگونه محاسبه می شود.

سفارش تابلو فرش چهره بر اساس سه روش مختلف در تابلو فرش نارسیس کارپت انجام می گیرد که یکی از آن ها فعلاً به دلیل قیمت بالا و میزان پالت رنگی آن حذف شده است. فعلاً در شرکت نارسیس کارپت تابلو فرش چهره به دو روش سابلیمیشن (چاپ سطحی) و چاپ کلاریس (چاپ عمقی) انجام میگیرد.

قیمت تابلو فرش چهره سابلیمیشن و کلاریس ارزان تر از نوع بافت آن بوده و در کوتاه ترین زمان انجام می گیرد. زیرا امروزه کمتر کسی تابلو فرش چهره را به صورت بافت می پذیرد، به دلیل نبود کم بودن پالت رنگی آن که حدوداً 8 رنگ الی 10 رنگ بافته می شود و این باعث افت کیفیت عکس تابلو فرش چهره می شود. ولی در تابلو فرش چهره سابلیمیشن و کلاریس شما محدودیت رنگ ندارید و تابلو فرش چهره چاپ شده، همانند عکس یا تصویر شخصی ارسال شده است.

قیمت تابلو فرش چهره نارسیس کارپت یک قیمت رقابتی در بین دیگر تولید کنندگان می باشد. شما دوستان عزیز برای راهنمای در ثبت سفارش تابلو فرش چهره می توانید با کارشناسان ما در سایت نارسیس کارپت تماس حاصل فرمایید. اما قبل از تماس لطفاً به قسمت سوالات پر تکرار سفارش تابلو فرش چهره یا چاپ عکس روی تابلو فرش مراجعه کنید.

تابلو فرش چهره در کاشان

یکی از سوالات برخی کاربران مبنی بر این که آیا فقط تابلو فرش چهره در کاشان انجام می شود یا ثبت سفارش در دیگر شهر های ایران هم امکان پذیر است. در جواب باید گفت؛ بله امکان پذیر است.تبدیل عکس به تابلو فرش چهره در تهران، مشهد، یزد،کرمانشاه، تبریز، اصفهان، شیراز، کرج، کرمان و دیگر شهر های ایران فقط تنها با یک کلیک ثبت سفارش انجام می پذیرد.

تابلو فرش چهره روز پدر

تابلو فرش روز پدر (ولادت حضرت امام علی (ع)) یکی از روز های بسیار مهم برای هر شخص می باشد، و همه دنبال دادن یک هدیه ماندگار، روز پدر خود را تبریک بگوییم و زحمات پدر مان قدردانی کنیم. تابلو فرش چهره روز پدر یکی از هدایای ماندگار میباشد که شما می توانید به عنوان هدیه آن را از سایت نارسیس کارپت سفارش دهید.

سعی کنید عکس های ارسالی با کیفیت باشد تا با بهترین وضوح روی تابلو فرش چاپ شود. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمای خرید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرد، تا راهنمایی لازم در این زمینه را به شما مشاوره بدهند.

تابلو فرش چهره روز مادر، هدیه ای ماندگار و زیبا

تابلو فرش چهره روز مادر یا روز زن یکی از هدایای ماندگار می باشد که شما می توانید آن را از سایت نارسیس کارپت سفارش دهید. اگر شما هم دنبال هدیه روز مادر، مادربزرگ، مادر زن و مادر شوهر با قیمت ارزان با کیفیت هستید. تابلو فرش چهره قیمت بین 500 هزار تومانی تا یک میلیونی می باشد که شما بعد از ارسال عکس و بررسی آن از سمت کارشناسان ما، به واحد تولید ارسال می شود.

تابلو فرش روز معلم چهره

تابلو فرش روز معلم چهره یکی از هدایای نفیس و زیبا در روز معلم می باشد که شما می توانید با ارسال عکس معلم، استاد دانشگاه یا برای همسر معلم خود تابلو فرش چهره روز معلم قیمت مناسب و ارزان در قالب یک هدیه ماندگار سفارش دهید.

فیلم آموزش سفارش تابلو فرش چهره