صادرات تابلو فرش نارسیس کارپت

تصدیر ألواح السجاد المصنوعه آلیًا إیران من المصنع

تصدیر ألواح السجاد من شرکه نارسیس لصناعه السجاد إلى العراق ودبی والإمارات وقطر والبحرین وعمان والکویت والمملکه العربیه السعودیه والأردن ولبنان وسوریا ومصر والجزائر ولیبیا وتونس والصومال والمغرب وموریتانیا و قمر وفلسطین، الیمن، جیبوتی

أکمل التفاصیل الخاصه بک بشکل صحیح وکامل

ما هی شروط تصدیر الواح سجاد ؟

یتم إرسال شروط تصدیر ألواح السجاد المصنوعه آلیًا من إیران إلى الدول المجاوره للخلیج العربی. یتم التعرف على ألواح السجاد المصنوعه آلیًا المصدره فی الجمارک العالمیه مع تعریفه البضائع الدولیه بأرقام 570390 و 5703900.

 

هل یمکن تصدیر الواح سجاد بتصمیم خاص؟

نعم ، من الممکن تصدیر ألواح السجاد المصنوعه آلیًا مع التصمیم المطلوب فی شرکه سجاد نارسیس (Narsis Carpet)، ویمکنک تحویل الصور التی تریدها إلى ألواح سجاد بأقل تکلفه.

صادرات تابلو فرش به عراق

 

صادرات تابلو فرش به عراق یکی از مهم ترین صادراتی می باشد که توسط شرکت نارسیس کارپت انجام می گیرد، شرکت تابلو فرش نارسیس کارپت بزرگترین شرکتی می باشد که می تواند شما را در این امر راهنمایی کند.به دلیل اینکه عراق یک کشور مذهبی بوده می تواند بهترین موقعیت برای صادرات تابلو فرش آیات باشد. همچنین طرح های دیگری مانند منظره، هم به شهر اربیل عراق صادر می شود. 

صادرات تابلو فرش به عراق

صادرات تابلو فرش به قطر

صادرات تابلو فرش ماشینی به قطر دومین مقصد صادراتی این محصول می باشد که توسط شرکت نارسیس کارپت ارسال می گردد، با توجه به این مسئله که جام جهانی 2022 امسال در قطر برگزار می شود، صادرات تابلو فرش به عنوان یک کالای تزئینی می توانید بهترین گزینه برای صادرات این محصول باشد. تابلو فرش ماشینی به دلیل تنوع و رنگ بندی های که دارد، می تواند مشتریان زیادی را به خودش جلب کند.

صادرات تابلو فرش ماشینی از ایران به قطر

صادرات تابلو فرش به سوریه

صادرات تابلو فرش ماشینی به سوریه یک فرصت سرمایه گذاری بزرگ بلند مدت برای کسانی که می خواهند به کشور سوریه صادرات داشته باشند. سوریه پس از پشت سر گذاشتن جنگ تحمیلی در پی آباد کردن و ساخت و ساز های متعدد در کشور خود است. تابلو فرش ماشینی به عنوان یک محصول دکوری می تواند در دکوراسیون آن ها مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل شما سرمایه گذار محترم می توانید پس از تحقیقات بازار، طرح های مختلف خود را با همکاری نارسیس کارپت طراحی و تولید کنید.

صادرات تابلو فرش ماشینی به سوریه