نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست
626 1396/06/16

نقش رسانه ها در توسعه صنعت فرش کمتر از تولید کنندگان نیست

به گزارش عصر فرش، مهندس ابوالفضل معینی نژاد در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه صنعت فرش ماشینی در بازدید از غرفه عصر فرش اظهار داشت: خبرنگاران و رسانه هایی که در حوزه انعکاس رخدادها و فعالیت های صنعت فرش ماشینی فعالیت می کنند می توانند با نگاهی جدید و متفاوت از گذشته به ظرفیت ها و همچنین مشکلات این صنعت بپردازند.

وی افزود: لازمه توسعه صنعت فرش ماشینی، نگاه جدی تمام مسئولان به این صنعت در جهت رفع مشکلات صاحبان صنایع و فراهم کردن زمینه توسعه تولید در این حوزه است.

وی خارنشان کرد: پایگاه خبری عصر فرش نیز به عنوان یک رسانه تخصصی می تواند نقش موثری در تسهیل فرایند تولید محصولات حوزه فرش داشته باشد.

نگاه تیم مدیریتی عصر فرش، نگاهی ملی و بین المللی است

مدیر پایگاه خبری تحلیلی عصر فرش نیز در این دیدار به خلاهای موجود در زمینه صنعت فرش اشاره کرد و گفت: هدف از تاسیس پایگاه خبری تحلیل عصر فرش خدمت رسانی به صاحبان صنایع فعال در این صنعت است.

امیر محمدرضایی با بیان اینکه افزون بر 80 در صد از صنایع مرتبط با فرش ماشینی در منطقه کاشان و آران و بیدگل استقرار دارد، افزود: گروه راستینا بعنوان مبتکر و تیم مدیریتی عصر فرش آمادگی دارد که در حوزه مشاوره کسب و کار، کارآفرینی، عارضه یابی واحدهای تولیدی، استاندارد و مشاوره تولید به صاحبان صنایع خدمات رسانی کند.

وی تصریح کرد: عصر فرش به عنوان اولین پروژه گروه راستینا در زمینه فعالیت های استارتاپی در صنعت فرش محسوب می شود و امیدواریم در آینده ای نزدیک بتواند به عنوان صدای گویای صاحبان صنایع در فضای رسانه ای کشور بصورت جدی نقش آفرینی کند.

وی تاکید کرد: نگاه تیم مدیریتی پایگاه خبری تحلیل عصر فرش نگاهی ملی و بین المللی است تا بتواند تمامی رخدادها و تحولات این صنعت را به خوبی تحت پوشش قرار دهد.

دیدگاه های این محصول

دیدگاه خود را بیان کنید