تابلو فرش ماشینی بافت طرح آیه


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالشما می توانید برای منزل خود تابلو فرش های زیبای ماشینی را تهیه کنید که بسیار به نوع دستباف شباهت دارند و با زیباترین طرح و رنگ بندی بافته شده اند .

تابلو فرش ماشینی در واقع همان فرش ماشینی است که با طرحی متفاوت بافته می شود و با قاب بر روی دیوار نصب می شود . در نتیجه به زیبایی محیط و دکوراسیون می افزاید .
برای تولید این محصولات در ابتدا نقشه مورد نظر به دستگاه مخصوص داده می شود و با استفاده از الیاف هایی با جنس و تعداد رنگ مشخص فرشی در ابعاد از پیش تعیین شده فراهم می شود .
مهم ترین تفاوت تابلو فرش با فرش در طرح و نقشه ی استفاده شده در آن است . برای این محصولات بر خلاف فرش از طرح هایی مانند مناظر طبیعی ، حیوانات ، گل و گلدان ، آیات و روایات قرآنی ، نقاشی های معروف و غیره استفاده می شود .
هم چنین تابلو فرش ها در ابعادی کوچک تر از فرش بافته می شوند که معمولا به صورت 70 * 50 ، 100 * 50 ، 100 * 70 سانتی متر و غیره می باشند . البته امکان تولید این محصولات با طرح و ابعاد مورد نظر شما نیز وجود دارد .
انواع محصولات با شانه و تراکم های مختلف به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه بافته می شوند و در آن ها امکان استفاده از تعداد رنگ های مختلفی وجود دارد .
در نتیجه شما می توانید برای منزل خود تابلو فرش های زیبای ماشینی را تهیه کنید که بسیار به نوع دستباف شباهت دارند و با زیباترین طرح و رنگ بندی بافته شده اند .
برای خرید تابلو فرش ماشینی می توانید از طریق فروشگاه نارسیس اقدام کنید . این شرکت در تلاش است بهترین محصولات را از نظر ظاهر و کیفیت با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد . برای سفارش محصول مورد نظر خود می توانید از طریق شماره های تماس با شرکت تابلو فرش نارسیس در ارتباط باشید .