تابلوفرش ماشینی آیه وان یکاد


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالانواع تابلو فرش ماشینی با طرح های قرآنی مانند وان یکاد ، صلوات ، بسم ا... ، چهار قل و غیره با زیباترین خط و رنگ تولید می شوند

انواع تابلو فرش ها از جمله نوع دستباف و ماشینی دارای طرح و نقشه هایی خاصی هستند که در شکل و رنگ بندی های متنوع بافته شده اند . در واقع تعداد زیادی از این محصولات دارای موضوعات خاصی می باشند که با چندین نقشه و طرح بافته می شوند و در بازار در دسترس می باشند .
با توجه به کاربرد تابلو فرش ، انتخاب آن بر اساس زیبایی ظاهری و سلیقه ی شخصی صورت می گیرد . یکی از انواع پرطرفدار و رایج این محصولات طرح آیات و روایات قرآنی است .
کاربرد چنین محصولاتی در بسیاری از مناطق از جمله کشور ایران و کشور های اسلامی رواج دارد و بسیاری از مشتریان به دنبال چنین طرح هایی هستند . به همین دلیل تولید و بافت این محصولات مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفته است .
انواع تابلو فرش ماشینی با طرح های قرآنی مانند وان یکاد ، صلوات ، بسم ا... ، چهار قل و غیره با زیباترین خط و رنگ تولید می شوند و شما می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود بهترین محصول را از میان تنوع بسیار زیاد آن ها انتخاب کنید .
استفاده از تابلو فرش ماشینی آیه برای مکان های مختلف مانند منازل و حتی مکان های عمومی مانند مساجد و حسینیه ها رواج دارد و انواع این کالا در ابعاد مختلف عرضه می شوند .
شرکت فرش و تابلو فرش نارسیس با بهره گیری از بهترین امکانات و مواد اولیه قادر است انواع تابلو فرش ماشینی را تولید کند تا زینت بخش منازل شما مشتریان گرامی باشد . 
تابلو فرش ماشینی نارسیس با استفاده از الیاف های مرغوب بافته شده است در نتیجه علاوه بر زیبایی ظاهری دارای کیفیت مطلوب می باشد . بنابراین شما می توانید با خرید این محصولات وسیله ای تزیینی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را تهیه کنید .