تابلو فرش ماشینی طرح آیه قرآنی


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالرایج ترین انواع تابلو فرش ماشینی بافت به صورت 700 شانه با تراکم 2550 ، 1000 شانه با تراکم 3000 و 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شوند .

تابلو فرش ماشینی بافت را می توان از نظر مشخصات فنی مختلفی در دسته بندی های متعدد قرار دارد . یکی از مشخصات فنی مهم این محصولات میزان شانه و تراکم آن هاست .
برای بررسی این ویژگی ابتدا باید با مفهوم شانه و تراکم آشنا شوید . شانه یا تراکم عرضی به معنی تعداد گره یا ریشه هایی است که در یک متر از عرض محصول بافته می شود . تراکم یا تراکم طولی نیز به معنی تعداد گره یا ریشه هایی است که در یک متر از طول تابلو فرش بافته می شوند .
رایج ترین انواع تابلو فرش ماشینی بافت به صورت 700 شانه با تراکم 2550 ، 1000 شانه با تراکم 3000 و 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شوند .
با توجه به این که میزان شانه و تراکم در بسیاری از ویژگی های محصول مانند زیبایی ، لطافت ، دوام ، قیمت و غیره تاثیر دارند ، هنگام خرید باید این عامل را در نظر داشته باشد .
به صورت کلی برای افزایش تراکم های طولی و عرضی تابلوفرش ماشینی باید از الیاف هایی با ظرافت بیشتر و ضخامت کمتر استفاده شود . در نتیجه این عامل موجب می شود که نقشه و طرح به کار رفته در محصول دارای ظرافت و زیبایی بیشتری باشد .
بنابراین شما با خرید تابلوفرش ماشینی 1200 شانه می توانید محصولی به زیبایی نوع دستباف را تهیه کنید . محصول با این مشخصه در انواع طرح و رنگ بندی تولید می شود و شما برای انتخاب هیچ محدودیتی ندارید .
برای خرید تابلو فرش ماشینی با طرح های متنوع می توانید از میان محصولات شرکت تابلو فرش نارسیس انتخاب کنید . محصولات این شرکت با استفاده از به روزترین دستگاه ها و بهترین مواد اولیه تولید می شوند و در عین حال دارای قیمت مناسب هستند .