تابلو فرش ماشینی آیه


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالتابلو فرش ماشینی با تکنولوژی مشابه فرش های ماشینی تولید می شود و بر همین اساس دارای ویژگی های مختلف می باشد .

تابلو فرش ماشینی با تکنولوژی مشابه فرش های ماشینی تولید می شود و بر همین اساس دارای ویژگی های مختلف می باشد . انواع این محصولات بر اساس میزان شانه و تراکم ، جنس الیاف و غیره در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند .
اگر تابلو فرش های ماشینی را بر اساس میزان شانه و تراکم بررسی کنیم می توان انواع رایج آن ها به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه بیان کرد . منظور از شانه و تراکم همان تراکم های عرضی و طولی است که تعداد گره های بافته شده در یک متر از عرض یا طول را مشخص می کند . با افزایش تراکم ، محصولی با زیبایی بیشتر ایجاد خواهد شد .
هم چنین برای تولید تابلو فرش ماشینی از الیاف های مصنوعی استفاده می شود که معمولا از جنس اکریلیک و پلی استر هستند . این الیاف ها از نظر کیفیت و ظاهر دارای تفاوت هایی می باشند که در اختلاف قیمت محصولات نیز تاثیر دارند .
امروزه اکثر این محصولات با استفاده از نخ خاب از جنس اکریلیک و نخ تار و پود از جنس پنبه و پلی استر تولید می شوند که دارای بهترین کیفیت می باشند و علاوه بر داشتن ماندگاری مطلوب دارای ظاهر زیبا می باشند .
برای طرح استفاده شده در تابلو فرش نیز محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید انواع طرح و رنگ را با تنوع بسیار زیاد تهیه کنید که برای استفاده در مکان های مختلف مانند منازل و مکان های عمومی مناسب هستند .
شرکت فرش و تابلو فرش نارسیس با بهره گیری از به روزترین دستگاه ها و مواد اولیه مرغوب توانسته است در زمینه تولید این محصولات به بهترین شکل فعالیت کند . شما می توانید برای خرید تابلو فرش ماشینی با قیمت مناسب از طریق سایت یا شماره های تماس با این شرکت تماس حاصل کنید .