تابلو فرش ماشینی آیه قرآنی


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالتکنولوژی تولید فرش های ماشینی برای تولید تابلو فرش نیز استفاده می شود و این امر سبب شده است تولید انواع این محصولات با سرعت بیشتر و قیمت مناسب تر از انواع تابلو فرش دستباف انجام شود .

تکنولوژی تولید فرش های ماشینی برای تولید تابلو فرش نیز استفاده می شود و این امر سبب شده است تولید انواع این محصولات با سرعت بیشتر و قیمت مناسب تر از انواع تابلو فرش دستباف انجام شود .
به کار بردن دستگاه های تمام اتوماتیک باعث شده است که تابلو فرش ماشینی در زمان بسیار کم و با کمترین نقص و عیب تولید شود . هم چنین ، چنین کالاهایی دارای قیمت بسیار مناسب هستند . به دلیل همین ویژگی ها توجه مصرف کنندگان به این محصولات بسیار افزایش یافته است .
شما می توانید انواع تابلو ها را بر اساس سلیقه شخصی ، دکوراسیون مورد نظر و محل کاربرد انتخاب کنید و بهترین محصول را از جهت طرح ، رنگ و ابعاد تهیه کنید .
بر اساس همین نیاز تولیدکنندگان برای تولید تابلو فرش ماشینی تمام توان خود را به کار گرفته اند و توانسته اند در این زمینه بسیار موفق عمل کنند . امروزه مردم می توانند به سادگی انواع تابلو فرش ماشینی شامل بافت و کلاریس را تهیه کنند و هیچ محدودیتی برای این امر وجود ندارد .
هم چنین علاوه بر طرح هایی که به صورت پیش فرض تولید می شوند و در بازار رایج هستند مشتریان می توانند محصولی را دقیقا متناسب با سلیقه خود تهیه کنند . بنابراین می توان تابلو فرش سفارشی را به سادگی به تولیدکنندگان سفارش داد .
شرکت تابلو فرش نارسیس در جهت رفع نیاز شما مشتریان گرامی در زمینه تولید این محصولات فعالیت دارد و با بهره از بهترین امکانات و مواد اولیه توانسته است مرغوب ترین تابلو فرش های ماشینی را تولید کند .
شما می توانید از میان تنوع بسیار زیاد محصولات این شرکت ، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و حتی طرح مورد نیاز خود را به صورت سفارشی از طریق شرکت نارسیس تهیه کنید .