تابلو فرش وان یکاد ماشینی


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالبرای خرید تابلو فرش ماشینی شما می توانید عوامل مختلف از جمله مشخصات فنی شامل شانه و تراکم و جنس نخ و هم چنین طرح و رنگ بندی ، قیمت و غیره را بررسی کنید

برای خرید تابلو فرش ماشینی شما می توانید عوامل مختلف از جمله مشخصات فنی شامل شانه و تراکم و جنس نخ و هم چنین طرح و رنگ بندی ، قیمت و غیره را بررسی کنید و بر اساس این عوامل بهترین محصول را تهیه نمایید .
شانه و تراکم تابلو فرش ماشینی همان تراکم عرضی و تراکم طولی است که تعیین کننده تعداد گره های بافته شده در یک متر از عرض و طول محصول می باشد و بر عواملی مانند ضخامت نخ ، تعداد رنگ ، ظرافت ، لطافت ، زیبایی ، قیمت و غیره تاثیر دارند .
به صورت کلی می توان گفت با افزایش شانه و تراکم به دلیل استفاده از نخ های ظریف تر ، ظرافت و زیبایی محصول نیز افزایش می یابد و هم چنین دارای قیمت بیشتر خواهد بود .
در تابلو فرش ها از سه نوع نخ استفاده می شود که عبارتند از نخ خاب ، نخ تار و نخ پود . برای هر یک از این موارد از الیاف های مختلفی استفاده می شود اما معمولا برای نخ خاب از جنس اکریلیک ، نخ تار از جنس پنبه و نخ پود از جنس پلی استر و پنبه است .
طرح تابلو فرش ماشینی نیز معمولا دارای موضوعات خاصی می باشد که عبارتند از تابلو فرش منظره ، آیه ، گل و گلدان ، حیوانات ، نقاشی های معروف و غیره . هر یک از این موارد با چندین نقشه تولید می شوند و برای بافت آن ها از رنگ بندی های مختلف استفاده می شود .
برای خرید تابلو فرش ماشینی با مشخصات مورد نظر خود می توانید از بین محصولات شرکت نارسیس بهترین مورد را انتخاب کنید . در صورت سفارش شما مشتریان گرامی محصولات این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می گیرند .