تابلو فرش وان یکاد


نوع یا اندازه

( 27 امتیاز )

تعداد


قیمت: 1700000 ریالتابلو فرش های ماشینی با طرح های متنوعی تولید می شوند و به عبارتی نقشه های استفاده شده در آن ها دارای موضوعات مختلف می باشند .

تابلو فرش های ماشینی با طرح های متنوعی تولید می شوند و به عبارتی نقشه های استفاده شده در آن ها دارای موضوعات مختلف می باشند .
یکی از رایج ترین این موضوعات طرح آیه می باشد که در ایران و دیگر کشور های اسلامی دارای طرفداران زیادی می باشد .
این موضوع با طرح هایی مانند آیه الکرسی ، صلوات ، بسم ا... ، چهار قل و غیره بافته می شوند که هر یک دارای نقشه و رنگ بندی های مختلف هستند .
شما می توانید این محصولات را که با قاب های بسیار زیبا همراه هستند خریداری کنید و برای منزل یا دیگر مکان ها به کار ببرید .
انواع این محصولات را از نظر مشخصات فنی نیز می توان دسته بندی کرد که بر اساس شانه و تراکم ، جنس نخ ، ابعاد و غیره شامل تنوع بسیار زیادی هستند .
شانه و تراکم به صورت 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه می باشد که هر یک از نظر زیبایی و استحکام با دیگری تفاوت دارد و در نتیجه اختلاف قیمت دارند .
برای انواع نخ خاب و تار و پود تابلو فرش ماشینی از الیاف های مصنوعی استفاده می شود که معمولا از جنس اکریلیک یا پلی استر هستند .
ابعاد رایج در این محصولات نیز به صورت 50 * 70 ، 50 * 100 ، 70 * 100 سانتی متر و غیره می باشند . هم چنین شما می توانید برای خرید ابعاد مورد نظر خود آن را به تولیدکننده سفارش دهید .
تابلو فرش ماشینی آیه که در تصویر مشاهده می کنید محصولی 1200 شانه با نخ خاب از جنس اکریلیک و ابعاد 50 * 70 سانتی متر است .
شما می توانید برای خرید تابلو فرش ماشینی نارسیس از طریق شماره های تماس یا فروشگاه اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید و محصولی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را تهیه کنید .