صادرات تابلو فرش نارسیس کارپت

صادرات تابلو فرش ماشینی نارسیس کارپت که زیر مجموعه فرش ماشینی می باشد و به عنوان یک کالای تزئینی به سراسر جهان صادرات داشته باشیم. از این رو مجموعه تابلو فرش و فرش ماشینی نارسیس با توانایی که در خود دارد می تواند تابلو فرش به تمام کشور های همسایه از جمله صادرات به ترکیه، سوریه، عراق، عمان، کویت، دبی و امارات و کشور های اروپایی مانند: آلمان صادرات دارد.

مشخصات خود را به طور صحیح و کامل تکمیل کنید

شرایط صادرات تابلو فرش چگونه است؟

شرایط صادرات تابلو فرش ماشینی از ایران به کشور های همسایه از جمله حوزه خلیج فارس و دیگر کشور های جهان نسبت به فرش ماشینی از استقبال بسیار گسترده ای برخوردار است. تابلو فرش ماشینی برای صادرات در گمرک جهانی با کد تعرفه بین المللی کالا با شماره 570390 و 5703900 شناخته می شود.

 

آیا صادرات تابلو فرش با طرح دلخواه امکان پذیر است؟

بله، صادرات تابلو فرش ماشینی با طرح دلخواه در شرکت نارسیس کارپت امکان پذیر است و شما می توانید با کمترین هزینه تصاویر دلخواه خود را به تابلو فرش تبدیل کنید.

صادرات تابلو فرش به عراق

 

صادرات تابلو فرش به عراق یکی از مهم ترین صادراتی می باشد که توسط شرکت نارسیس کارپت انجام می گیرد، شرکت تابلو فرش نارسیس کارپت بزرگترین شرکتی می باشد که می تواند شما را در این امر راهنمایی کند.به دلیل اینکه عراق یک کشور مذهبی بوده می تواند بهترین موقعیت برای صادرات تابلو فرش آیات باشد. همچنین طرح های دیگری مانند منظره، هم به شهر اربیل عراق صادر می شود. 

صادرات تابلو فرش به عراق

صادرات تابلو فرش به قطر

صادرات تابلو فرش ماشینی به قطر دومین مقصد صادراتی این محصول می باشد که توسط شرکت نارسیس کارپت ارسال می گردد، با توجه به این مسئله که جام جهانی 2022 امسال در قطر برگزار می شود، صادرات تابلو فرش به عنوان یک کالای تزئینی می توانید بهترین گزینه برای صادرات این محصول باشد. تابلو فرش ماشینی به دلیل تنوع و رنگ بندی های که دارد، می تواند مشتریان زیادی را به خودش جلب کند.

صادرات تابلو فرش ماشینی از ایران به قطر

صادرات تابلو فرش به سوریه

صادرات تابلو فرش ماشینی به سوریه یک فرصت سرمایه گذاری بزرگ بلند مدت برای کسانی که می خواهند به کشور سوریه صادرات داشته باشند. سوریه پس از پشت سر گذاشتن جنگ تحمیلی در پی آباد کردن و ساخت و ساز های متعدد در کشور خود است. تابلو فرش ماشینی به عنوان یک محصول دکوری می تواند در دکوراسیون آن ها مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل شما سرمایه گذار محترم می توانید پس از تحقیقات بازار، طرح های مختلف خود را با همکاری نارسیس کارپت طراحی و تولید کنید.

صادرات تابلو فرش ماشینی به سوریه