صادرات فرش ماشینی نارسیس کارپت

 

صادرات فرش ماشینی ایران به عراق، آذربایجان، روسیه، پاکستان، افغانستان، قطر، عمان، دبی، کویت، تمام کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی از طریق صادرات فرش نارسیس کارپت انجام می گیرد.

فرش ماشینی به عنوان یک کالای لوکوس از ایران به سراسر جهان صادر می شود. فرش ماشینی نارسیس بزرگترین مجموعه ای می باشد که در امر صادرات فرش ماشینی از ایران به تمام نقاط جهان فعالیت کرده است.

فرم درخواست مشاوره صادرات فرش ماشینی
آیا سابقه صادرات داشته اید

صادرات فرش ماشینی جزو رتبه های اول صادرات ایران شناخته می شود و هر ساله صادرات این محصول افزایش پیدا می کند، زیرا تقاضای بین المللی متناسب با هر بخش از جامعه و فرهنگ آن با طرح های خاص نیاز جامعه امروزی است. فرش ماشینی نسبت به فرش دستباف از نظر رنگبندی و طرح، بسیار متنوع بوده و در کمترین زمان ممکن، می توان تعداد زیادی از آن طرح دلخواه را در سال تولید کرد، اما فرش دستباف اینگونه نسبیت و حداقل بین یک تخته یا چهار تخته در سال می توان از یک طرح دلخواه را تولید کرد.

صنعت فرش ماشینی ایران که قطب اصلی تولید کنندگان فرش ماشینی آن در شهر کاشان و آران و بیدگل قرار دارد. بیش از هزاران شرکت تولید کننده و و بیش از هشت هزار نیروی جوان و کار آزموده در این صنعت با جدیدترین دستگاه های فرش ماشینی روز دنیا مشغول به فعالیت هستند. با توجه به این که ایران به عنوان مهد تولید فرش ماشینی و دستباف در جهان شناخته شده است، اما باز هم نیاز به شناخته شدن بیشتر با طرح های جدید این صنعت می باشد تا بتواند به نیاز روز خریداران در جهان پاسخگو باشد.

تولید کنندگان طیف وسیعی از طرح های فرش ماشینی را در شهرک صنعتی سلیمان صباحی در آران و بیدگل بر اساس کیفیت های مختلف، پایین، متوسط، عالی و فوق عالی برای پاسخگویی به طیف وسیعی از مشتریان در سراسر جهان طراحی و تولید می کنند. در حال حاضر ایران جایگاه ایران در صادرات فرش ماشینی جهان نسبت به گذشته بسیار افت کرده است.

اما صادرات فرش ماشینی می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری عالی برای تاجران و کسانی که توانایی انجام این کار را دارند. در صورت نیاز به مشاوره و راهنمای صادرات فرش ماشینی با بخش بازرگانی نارسیس کارپت تماس حاصل فرمایید.

 

چک لیست های صادرات فرش ماشینی در سال 2022

مواد اولیه فرش ماشینی تولید شده با آن:

جذابیت کلیدی یک فرش ماشینی خوب برای صادرات، نکته ای که باید به آن توجه کنید. صادرات فرش به هر کشوری نیاز به تحقیق بازار دارد، زیرا اگر فرش صادراتی به درستی انتخاب نشود، ممکن است خسارت جبران ناپذیری در هزینه های انجام شده به شما تحمیل کند. برای جلوگیری از این نوع خسارت ها بهتر است قبل از صادرات فرش ماشینی با یک کارشناس تجاری در این زمینه مشورت کنید. به عنوان مثال: الیاف به کار رفته در این فرش ماشینی از چه نوعی است؟ آکریلیک هیت ست یا BCF می باشد. هر چه کیفیت فرش بالا باشد، متقابلاً قیمت آن هم افزایش خواهد یافت.

 

اندازه فرش ماشینی برای صادرات

اندازه فرش ماشینی که می خواهید برای صادرات انتخاب و خریداری کنید، سعی کنید متناسب با نوع سلیقه افراد خریدار آن کشور باشد، بهترین کار قبل از خرید یک تحقیقات بازار در آن کشور می باشد که شما می توانید از آن برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنید. تا از هزینه های سنگین قبل از صادرات فرش ماشینی جلوگیری شود.

 

قیمت صادرات فرش ماشینی 

قیمت صادرات فرش ماشینی کاشان در شرکت نارسیس کارپت نسبت به نوع متراژ کیفیت نخ استفاده شده در بافت آن، میزان شانه و تراکم فرش ماشینی بر اساس 700 شانه تراکم 2550، 1000 شانه تراکم 3000، 1200 شانه تراکم 3600 و 1500 شانه تراکم 4550 می باشد که هر کدام در قیمت نهایی آن فرش ماشینی انتخاب شده تأثیر گذار خواهند بود.

 

هزینه حمل و نقل صادرات فرش ماشینی 

هزینه حمل و نقل صادرات فرش ماشینی به میزان فرش خریداری شده یک کانتینر یا چند کانتینر می باشد، در مرحله بعد از هزینه حمل و نقل، مقصد صادرات فرش ماشینی خواهد بود که باید آن را در نظر بگیرید. مثلاً اسکله های حمل و نقل دریایی، هوایی و زمینی در قیمت آن تأثیر گذار خواهد بود. نارسیس کارپت در شناسایی این هزینه ها به شما در صادرات کمک می کند.

 

کد بین المللی واردات و صادرات فرش ماشینی  HS–CODE

کد کالای بین المللی صادرات فرش ماشینی به عنوان مشخص کننده جزئیات کالا در بین کشور صادر کننده و وارد کننده معرفی می شود. در تمام بازار های جهانی خریداران و فروشندگان در فاکتور فروش خود از کد بین المللی کالا HS –CODE شناخته می شود، استفاده می کنند.